Sociālo tīklu menedžments

Sociālie tīkli ir lieliska vieta, kur komunicēt ar esošajiem klientiem un uzrunāt jaunos klientus. Liela daļa cilvēku uzņem informāciju no sociālajiem tīkliem, jo tas ir ērti un vienkārši. Pārāk daudz kompāniju nepievēršs uzmanību saviem sociālo tīklu profiliem un neuztur viņus pienācīgi, kā rezultātā samazinās klientu daudzums un tiek bojāta kompānijas reputāciju. Mēs Tev palīdzēsim novērst šīs problēmas, jo mūsu komanda izanalizēs Tavus sociālo tīklu profilus un izveidosim stratēģiju, lai tava darbība sociālo tīklu pasaulē būtu veiksmīgāka nekā iepriekš, bet, ja Tev nav laika, lai pārvaldītu savus sociālo tīklus ikdienā, tad mēs to varam veikt Tavā vietā. Protams ir situācijas, kad kompānijai nemaz nav sociālo tīklu profilu, tad neuztraucies par to, jo mēs Tev varam palīdzēt ar sociālo tīklu izveidi no pašiem pamatiem.

 
Facebook reklāmas, Facebook ads, Facebook un Instagram profila analīze

Facebook & Instagram profila analīze

Mūsu komanda izpētīs Tavas kompānijas Facebook vai Instagram profila ierakstu vēsturei un statistikai, lai izveidotu tavas kompānijas Facebook vai Instagram profila stratēģiju, kuru varēsi izmanto, lai uzlabotu profila kvalitāti un rezultātus.

Facebook & Instagram profila menedžments

Facebook & Instagram profila menedžments

Ja ikdienas steiga, Tev nav laika, lai uzturētu kompānijas Facebook vai Instagram profilu, tad mēs to varam paveikt Tavā vietā. Mēs izpētīsim jau esošā profila ierakstu vai izveidosim pilnība jaunu kompānijas Facebook profilu, izveidosim stratēģiju un ikdienā uzturēsim Tavas kompānijas Facebook profilu, lai uzlabotu kompānijas komunikāciju un tēlu klientu acīs.