Mājaslapas 
optimizācija un stratēģija

Ja Tev jasameklē informācija, kura ir pirmā vieta, kur tu meklē to - Google vai ne? Bet vai Tu zināji, ka 95% cilvēku, kuri meklē informāciju Google neaiziet tālāk par Google 1. lapu. Tieši tāpēc ir svarīgi, lai tava mājaslapa atrastos Google 1. lapā, kur visi varētu atrast informāciju par tavu kompāniju.

 
On-Site mājaslapas optimzācija, On-site SEO

On-site SEO

Tava mājaslapa ir kā vizītkarte Taviem apmeklētājiem, bet bieži Tavu mājaslapu klienti nevar atrast, jo tā neatbilst Google SEO prasībām. Mēs varam Tev palīdzēt veikt lapas auditu, lai saprastu, kā uzlabot Tavu mājaslapu un veikt uzlabojumus, lai Tava mājaslapa atrastos Google pirmajā lāpā un Tavi klienti Tevi atrastu bez problēmām.

SEO Pakalpojumi - Attēlu Optimizācija

Attēlu optimizācija

Izstrādājot savu mājaslapu, Tu varētu domāt, ka attēli strādā tikai kā dizainisks elements, kas padara mājaslapu vizuāli pievilcīgāku. Tā nav, attēli Tavā mājaslapā dara daudz vairāk nekā tikai mielo acis. Ja pareizi marķējat attēlus ar meklēšanai draudzīgiem metadatiem un aprakstiem, jūs izveidojat vairāk satura meklētājprogrammām, paaugstinot mājaslapas kvalitāti.

Marketinga pakalpojumi - Tehniskais SEO

Tehniskais SEO

Tehniskais SEO ir ļoti svarīgs posms visā SEO procesā. Ja ir problēmas ar Tavas mājaslapas tehnisko SEO, pastāv liela iespējamība, ka tikai mājaslapas On-site optimizācija neradīs gaidītos rezultātus. Uzlabojot mājaslapas tehnisko stāvokli, meklētājprogrāmām būs vieglāk nolasīt un indeksēt Tavu mājaslapu.