Digitālās reklāmas

Digitālas reklāmas ir neatņema sastāvdaļa mūsdienu mārketinga pasaulē. Ikdienas darbu steigā ir grūti izsekot jaunākajām digitālo reklāmu tendencēm. Tas ir lēns un laikietilpīgs process, kas var aizņemt lielu daļu ikdienas laika, kuru varētu lietderīgi izmantot kompānijas attīstības veicināšanai. Tāpēc mēs piedāvājām Tev nelielu Atelpu ikdienas darbu steigā, jo Tev palīdzēsim veikt digitālo reklāmu analīzi, kur mūsu komanda izpētīs kompānijas esošās un vēsturiskās digitālās reklāmas un to rezultātus, lai izveidotu digitālo reklāmu strātēģiju, kura palīdzēs uzlabot digitālo reklāmu rezultātus un samazinās izmaksas.

 

Google ads reklāmas

Palīdzēsim Tev ar jau esošo Google ads reklāmu analīzi un uzlabošanu, bet, ja Tev vēl nav Google ads konts, tad palīdzēsim Tev izveidot Google ads kontu no A līdz Z un izveidosim strātēģiju veiksmīgu reklāmu izveidošanai.

Atslēgvārdu reklāmas, keyword advertising, google ads

Atslēgvārdu reklāmas

Noteiksim Tev pareizos atslēgas vārdus, kurus izmantot priekš reklāmām, lai Tavi klienti Tevi atrastu ātri un efektīvi.

Baneru Reklāmas

Baneru reklāmas

Vai Tu zināji, ka Tev ir jāatzīmē, kurās lapās, lai nerāda tavas reklāmas? Ja nē, tad Tu esi īstajā vietā, jo mēs zinām kā to izdarīt, kā uzstādīt veiksmīgu reklāmu un kādiem jabūt reklāmas baneriem.

Youtube reklāmas, Youtube ads, Video Reklāmas

Video reklāmas

Izdarīsim tā, lai Tava video reklāma parādās ne tikai Youtube, bet arī aplikācijas un citās Google partneru lapās.

Mobilās aplikācijas reklāmas

Aplikācijas reklāmas

Ja programētāji būs izdarījuši visu darbu pareizi, tad parādīsim Tev, kā veiksmīgi reklamēt aplikāciju par salīdzīnoši zemām izmaksām. Ja programmētāji nebūs izdarījuši visu darbu līdz galam, tad palīdzēsim Tev, lai Tu varētu izveidot Google ads aplikācijas reklāmu.

Ekomercija, e-commerce advertising

Ekomercija

Ekomercija ir viena no visgrūtākajām industrijām mūsdienās, bet, ja esi izvēlējies šo industriju, tad nebēda, jo mēs varam izpētīt jau tavas esošas reklāmas, uztaisīt jaunas reklāmas un pat savienot Tavu e-veikalu ar Googla ads kontu, lai uzlabotu Tavus pārdošanas rezultātus.

Facebook & Instagram reklāmas

Facebook un Instagram reklāmas ir lielisks veids, ka sasniegt precīzu mērķauditoriju, ja tas tiek darīts pareizi. Mēs Tev varam palīdzēt ar jau esošo reklāmu uzlabošanu, parādīt kā uzstādīt precīzu mērķauditoriju un izveidot stratēģiju, lai turpmāk tavu ikdienu padarīt vienkāršāku un kompānijas izmaksas zemākas.

Apjoma reklāmas, Brand awareness

Apjoma reklāmas 

2,7 miljardi cilvēku izmanto Facebook un Instagram mēneša laikā, kas ir 35% no pasaules kopējā iedzīvotāja skaita. Abi sociālie tīkli ir fantastiska vieta, kur sasniegt plašu auditoriju. Šo auditoriju sasniegt nav viegli, bet mūsu komanda ir gatava palīdzēt Tev, lai piepildītu tavas kompānijas mērķi un iznestu kompānijas vārdu plašāk pasaulē.

Iesaistes reklāmas, engagement ads

Iesaistes reklāmas

Kad Facebook un Instagram ir pilns ar sponsorētām reklāmām, ir grūti izcelties uz citu fona un panākt to, lai Tavs klients iesaistās ar Tavu reklāmu, lai noskatās video kuru esi publicējis vai apmeklē Tavu mājaslapu. Bet labā ziņa ir tāda, ka tas ir izdarāms un mēs esam tie, kas Tev to var palīdzēt izdarīt.

Konversiju reklāmas, Ads Conversion

Konversiju reklāmas

Nav viegli panākt to, lai klients ar reklāmas palīdzību nopērk Tavas kompānijas produktu, bet vēl grūtāk to ir panākt, kad tas tiek darīts bez vajadzīgajām zināšanām un cenšoties sasniegt visus. Mēs Tev palīdzēsim uzlabot rezultātus, izprotot kompānijas produktu un skaidri definējot produktu mērķauditorijas ar kurām konversijas procentus būtu visaugstākais.